page-top

Vitajte u nás

TRA POCO

Chceli by ste priniesť kúsok pravého Talianska do vášho domova? Máte už dosť sušených cestovín zo supermarketov? Dali by ste si radšej čerstvé cestoviny rôznych druhov? V tom prípade je Tra Poco pre Vás tou správnou voľbou!

Jedným z mnoha pozitív našich cestovín je, že ich budete mať oveľa rýchlejšie uvarené a ušetrí Vám to čas strávený za sporákom, a rovnako aj čakanie na túto mimoriadne obľúbenú taliansku pochúťku. Okrem iného sú naše cestoviny vyrábané bez konzervantov, éčiek a farbív, čiže okrem kulinárskeho zážitku sľubujú aj zdravšiu výživu pre Vaše telo.

V prípade otázok sa na nás neváhajte obrátiť prostredníctvom Facebooku alebo priamo v našej prevádzke na Hraničkej ulici č. 20/c v Bratislave. Tešíme sa na Vás a veríme, že výsledkom bude obojstranná spokojnosť.

city
TRA POCO, HRANIČNÁ 20/C, 82105 BRATISLAVA

fork-knife

NAŠA PREDAJŇA

V Tra Poco chceme, aby pre vás bola návšteva nášho obchodu príjemným spestrením dňa. K dispozícií budete mať náš odborný personál, ktorý sa v našej malej, no veríme že príjemnej, predajni postará o všetky vaše otázky a priania.


prevadzka tra poco v bratislave

Od júna 2017 sme vlastníci certifikátu preukazujúceho naše zapojenie do systému združeného nakladania ENVI-PAK s odpadmi z obalov a neobalových výrobkov.

CERTIFIKÁT

page-bottom